Makijaż okolicznościowy Zabrze

Makijaż okolicznościowy to trwały, olśniewający make up, który podkreśla urodę i ukrywa niedoskonałości. Najpopularniejszy jest makijaż ślubny, stanowiący ważny element wyglądu panny młodej. W dniu ślubu nie ma miejsca na wątpliwości, dlatego zachęcamy do konsultacji oraz wcześniejszego umawiania się na makijaż próbny. 

 

Makijaż na urodziny lub inną uroczystość lepiej wykonać w salonie niż samemu, ponieważ profesjonalne wizażystki dysponują trwałymi kosmetykami, takimi jak bazy woodoodporne, pudry utrwalające lub spreje, które przedłużają trwałość makijażu. W naszym salonie stawiamy nie tylko na piękny wygląd, ale też wytrzymałość i dopasowanie kosmetyków do rodzaju skóry. 

Makijaż na wyjątkowe okazje

Makijaż okolicznościowy kojarzy się głównie z imprezami weselnymi, ale na jego wykonanie zapisują się też kobiety wybierające się na studniówkę, połowinki lub urodziny. Makijaż studniówkowy zwykle jest delikatny, ale ma cechy makijażu wieczorowego, takie jak mocniejsze konturowanie oraz podkreślenie oczu i ust. Z kolei makijaż na urodziny przyjmuje różne formy: od podstawowego, naturalnego podkreślenia urody po wyrazisty makijaż okolicznościowy. 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wykonywania makijażu na sesje zdjęciowe. Tego rodzaju make up nie przypomina tradycyjnego makijażu wieczorowego. Musi przede wszystkim dobrze wyglądać na zdjęciach. Podkład powinien być bardzo dobrze dobrany, ponieważ białe światło, które jest używane w studiach fotograficznych podkreśla wszelkie załamania i niedoskonałości. W przypadku sesji zdjęciowych, wykonuje się mocniejsze konturowanie. Mała ilość rozświetlacza i bronzera nie będzie widoczna na zdjęciu. Warto skorzystać z usługi makijażu okolicznościowego oraz obecności makijażystki na planie zdjęciowym. Bieżące poprawki gwarantują nieskazitelny wygląd na każdym zdjęciu!

Trwały makijaż, który przetrwa całą noc

W naszym salonie Make Up Room w Zabrzu stosujemy kosmetyki kolorowe renomowanych marek, które trzymają się na skórze całą noc, co jest bardzo ważne w przypadku makijażu wieczorowego. Prawidłowo wykonany makijaż  okolicznościowy powinien dobrze wyglądać zarówno na żywo, jak i na zdjęciu, dlatego tak istotna jest jakość używanych kosmetyków oraz technika makijażu.